loader
Madde 1 – İş bu sözleşme satinal.uzlastirmauygulamasi.com’a (Bundan sonra Uzlaştırma Uygulaması olarak anılacaktır) ait satinal.uzlastirmauygulamasi.com internet adresindeki Uzlaştırma Uygulaması Programının üyelik koşulları ve kullanım şartlarını belirlemek üzere düzenlenmiştir. Sitemize üyeliğini başlatmış veya lisansını aktif etmiş (Uzlaştırma Uygulaması Programına sicil ve şifresiyle giriş yapmışlar kullanıcılar da dahil) olan her üye aşağıda ki sözleşmenin mevcut tüm şartlarını okumuş ve tüm koşulları kabul etmiş sayılır.

Madde 2 – Uzlaştırma Uygulaması’nın alıcıya vereceği hizmet, satın aldığı üründe belirtilen süre aralığında kullanımı şeklindedir. Alıcı sözleşme süresinin bitiminden sonra kullanım hakkını kaybeder. Kullanım hakkının devam edebilmesi için yeni bir sözleşmenin yapılması şarttır.

Madde 3 – Uzlaştırma Uygulaması satışında alıcı, yazılım lisans hakkı değil, yazılım kullanım hakkı satın alır. Alıcı, sözleşme süresince programı kullanır ve yeni bir sözleşmeyle kullanım süresini uzatmaz ise, kullanım hakkından vazgeçmiş sayılır.

Madde 4 – Sözleşme ile birden fazla özel veya tüzel kişi için satış gerçekleştirilemez. Kullanım hakkı, bedelli ya da bedelsiz olarak üçüncü kişilere devredilemez.

Madde 5 – Uzlaştırma Uygulaması’nın çalışmasına izin vermeyen/engelleyen yazılım, virüs programı vb. ve işletim sistemi arızalarından veya bilgisayar sisteminin yetersizliğinden dolayı Uzlaştırma Uygulaması sorumluluk kabul etmez. Uzlaştırma Uygulaması’nı sorunsuz kullanan alıcılar emsal kabul edilir.

Madde 6 – Üyelik kaydının yapılabilmesi için sitemize üye bilgilerinin tam ve doğru olarak verilmesi zorunludur. Aksi takdirde üyelik kaydı yapılamaz, yapılmış ise de alıcı Uzlaştırma Uygulaması’nı kullanmaya başlayamaz.

Madde 7 – Kullanım Süresi Uzlaştırma Uygulamasın sipariş verildiği tarihte başlar. Kullanım süresi müşterinin talebi doğrultusunda yenilenir. Müşteri onayı ile Uzlaştırma Uygulaması lisansının yenilenmesi ile iş bu sözleşme yenilenmiş sayılır. Sınırsız Paket alan kullanıcılar Uzlaştırma Uygulaması'nın satışının durdurulması vb. durumlarda sözleşmeleri fesh edilmiş sayılır. Ancak Uzlaştırma Uygulaması'nı 18. madde hükümlerinin geçerli olmak üzere Uzlaştırma Uygulaması'nı kullanmaya devam edebilirler.

Madde 8- Her ne sebeple olursa olsun alıcının yasal süre dışındaki fesih talepleri karşılanmaz.

Madde 9- Her kullanıcıya 1 kereye mahsus olmak üzere lisans verilir. Lisanslı Uzlaştırma Uygulaması'nı kaybetmeleri, bozmaları, silmeleri vb. nedenlerle erişilemez hale getirmeleri durumunda sorumluluk alıcıya aittir.

Madde 10- Alıcı, Fikir ve Sanat E. K., Markaların Korunması Hk. KHK, Patent Hak. Korunması Hk. KHK, Türk Ticaret K., T.C.K., Borçlar K. ve diğer ilgili mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve ihlal etmemeyi kabul ve taahhüt eder.

Madde 11- Uzlaştırma Uygulaması ile tek uzlaştırmacıya kullanım hakkı verilir. Bu hak devredilemez, kiralanamaz ve satılamaz.

Madde 12- satinal.uzlastirmauygulamasi.com üzerinden Uzlaştırma Uygulaması siparişini vermiş ve ödemesini yapmış olan kullanıcı lisansın online teslim edildiğini ve aktif edilen yazılım lisans ücretinin iadesinin olmadığını kabul etmiş sayılır.

Madde 13- Uzlaştırma Uygulaması'nın eğitim verme zorunluluğu bulunmamaktadır.

Madde 14 – Üyelerin satinal.uzlastirmauygulamasi.com’a kayıt olurken girdiği bilgiler gizli tutulur ve üçüncü kişilerce görülemez. Uzlaştırma Uygulaması programındaki veriler, dokümanlar veya belgeler asla başka bir sunucu/bilgisayarda depolanmaz, saklanmaz. Bu veriler, dokümanlar veya belgeler sadece kurulumun yapılmış olduğu bilgisayarda/usb bellekte saklanır ve bu veriler, dokümanlar veya belgelerin güvenliğinden, gizliliğinden kullanıcı sorumludur.

Madde 15- Uzlaştırma Uygulaması dilediğinde Uzlaştırma Uygulaması yazılımı üzerinde içerik, grafik ve tasarım geliştirme ve güncelleme yapabilme hakkına sahiptir. Bunun yanında, Uzlaştırma Yönetmeliğinde yapılacak köklü değişiklikler de dahil olmak üzere Uzlaştırma Uygulaması içeriksel güncellemelerin yapılmasından sorumlu tutulamaz.

Madde 16- Uzlaştırma Uygulaması, satinal.uzlastirmauygulamasi.com’un ücretli asil ya da ücretsiz deneme sürümlerinin sağlamış olduğu hizmetin kullanımında oluşturulan uzlaştırma evraklarında olan hatalardan ve sebebi her ne olursa olsun oluşabilecek tüm olumsuz sonuçlardan ve buna bağlı oluşabilecek maddi manevi kayıplardan yahut kazançlardan yahut hukuki sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Aynı şekilde program içerisinde örnek olarak verilmekte olan ve kaynağı Resmi Gazete ( CEZA MUHAKEMESİNDE UZLAŞTIRMA YÖNETMELİĞİ – 5 Ağustos 2017 CUMARTESİ – Sayı : 30145 Eklerinde Sunulan ) olan Uzlaşma Teklif Formu, Uzlaştırma Raporu gibi dokümanlar üzerinde sorumluluk reddini beyan eder.

Madde 17- satinal.uzlastirmauygulamasi.com, Uzlaştırma Uygulaması Programının yayınını her hangi bir zaman diliminde geçici olarak durdurabilme ve öncesinde haberdar etmek üzere tamamen durdurabilme hakkını elinde tutar. Üyeler hiçbir surette, ücretini ödemiş oldukları dönemin sonuna kadar Uzlaştırma Uygulaması Programını kullanmaktan mahrum edilemez.Sınırsız paket alan kullanıcılar için 18. madde hükümleri uygulanır.

Madde 18- Satın alınan lisans aktif edildiğinde Uzlaştırma Uygulaması'nın yedeğini almak kullanıcının sorumluluğundadır. Uzlaştırma Uygulaması'nın yedeğini Uzlaştırma Uygulaması klasörünün kopyalayarak güvenli bir yere yapıştırılması ile sağlanabilir. Sınırsız Paket alan kullanıcı Uzlaştırma Uygulaması'nın satışının durdurulması, kullanılmaz hale gelmesi (Yönetmelik Değişikliği vb.) gibi nedenlerle ücret iadesi talep edemez. Uzlaştırma Uygulamasında yedeği alınan sistem aynı lisans ile sınırsız bilgisayarda çalışacak şekilde hazırlanmıştır.

Firma Bilgisi: Sıraç Oto Kiralama Bilgisayar İnşaat Sanayi ve Limited Şirketi
Firma Adresi: İnönü Mah. Ordu Caddesi Ordu Çarşısı No:29 Kat:1/111 Merkez/ERZİNCAN

Üye Girişi

Şifrenizi hatırlatalım mı?
Üyeliğiniz yok mu ? Hemen üye olun.

favori listem